RUN.STRONG.NATION. Шануємо одного – пам’ятаємо усіх !

За час повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну загинуло вже 50 представників українського спорту.

Легкоатлети і футболісти, гімнасти і боксери , важкоатлети , кікбоксери, гребці , регбісти, гіревики, шахисти, самбісти, біатлоністи – стали жертвами путінських ізвергів .

Серед загиблих є і неповнолітні спортсмени. Ознайомиться з повною інформацією по кожному можна на сайті-реквіємі “Янголи спорта

Наша команда ГО “Союз “ЗОВУ” разом з партнерами запрошує всіх небайдужих та справжніх патріотів вшанувати пам’ять загиблих спортсменів та долучитися до проєкту #RunStrongNatiоn – пробігу заради Перемоги!

З Дня Конституції 28 червня 2022 р. до Дня Незалежності України 24 серпня 2022 р кожного тижня ми будемо влаштовувати онлайн забіги на честь одного з загиблих Героїв.

9 тижнів – 9 Героїв. Шануємо одного-пам’ятаємо усіх.

Не кожний може бути на фронті.

Не всі знаходяться в Україні.

Не всі можуть мати гарну фізичну форму , але кожний може долучитися з будь – якої країни світу у зручний спосіб і підтримати Україну шануванням пам’яті Героїв.

Літо , проведене зі змістом, підйом бойового духу та підтримка фізичної форми – вам гарантовані.

Як це буде відбуватися?

Ви реєструєтесь на нашому сайті www. zovu.org , сплачуєте невеличкий внесок у розмірі 250 грн , з вами зв’яжеться наш координатор .

Новою Поштою вам буде надіслана пам’ятна медаль учасника забіга, стартовий номер та біографія Героя.

Пробігти ви можете протягом тижня у зручний для вас час посильну дистанцію і прислати нам фото та коротке відео з однією фразою з біографії Героя .
Потім будуть зроблені відеоролики вшанування Пам’яті і частина зібраних коштів піде на встановлення пам’ятної дошки на місці захоронення та підтримку родини Героя.

Партнерами проєкту виступають :

маркетингова агенція AVERINA agency
ГО “Тактика”
ГО ІnterGermani http://www.inter-germany.de/

Будемо раді бачити вас особисто
чи вашу організацію членом нашої потужної команди!

Запрошуємо на перший забіг , присвячений Сергію Проневічу -марафонцу з Книги Рекордів України .

https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://hromadske.ua/ru/posts/v-sumskoj-oblasti-rossiyane-pytali-do-smerti-marafonca-rekordsmena-ukrainy-sergeya-pronevicha&ved=2ahUKEwi4pc-a8In4AhUslYsKHVYgB44QFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw04bckQDKL8-FND3vCQ56I6

https://youtu.be/rxVdvf3RYdQ
https://youtu.be/4dGrN1Qi9QA