ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ у 155 день війни презентуємо свій внесок у нашу Перемогу!

Проєкт :
“Біржа працевлаштування Ув’язнених України”. Employment exchange for PRISONER Ukraine.
Мета проєкту – створення можливостей для засуджених та роботодавців знайти один одного. Надати засудженим інструменти для навчання і реалізації знань .Посилити економічний потенціал країни.Сприяти зниженню рівня злочинності.
Це спільний пілотний проєкт засудженого до довічного позбавлення волі Заїки Ярослава
та ГО “Союз “Золотий Вік України”.
“За п’ять, десять, двадцять років перебування в ув’язнені можна багато чого зрозуміти, але мало чого досягти.
Якість та рівень розуміння, на жаль чи на краще – вам вирішувати, дуже тісно пов’язані з рівнем знань та практики.
А тому не складно усвідомити те, що перебування у в умовах позбавлення волі без можливості вчитися та працювати за бажаним напрямком знижує рівень та якість мислення, відповідальності та можливості адаптуватися в реалії суспільства після звільнення. Неможливість самореалізуватись, обмежені соціальні зв’язки штовхають ув’язнених у прірву деградування, котру самому засудженому дуже складно розгледіти, втрачаючи навіть ті знання і навички, котрі мали.
З роками ми втрачаємо не лише це, а й рідних і близьких, що істотно ускладнює життя в умовах позбавлення волі.  А тому дуже важливо мати можливість вчитись і працювати за покликом душі” – каже про проєкт Ярослав Заїка.
“Проєкт реалізується безпосередньо командою ув’язнених до довічного позбавлення волі, котрі перебувають в Роменській установі виконання покарань №56.
Керівник проєкту Заїка Ярослав ;
відповідальний по зв’язках Діденко Віктор;
адміністратор Ковальчук Гліб;
дизайнер Коваль Ігор.
Дуже приємно, що до його реалізації готові долучитися засуджені з інших установ.
“Можу бути корисними проєкту. Є ідея. Г отовий допомагати !” – майже кожного дня отримую такі повідомлення від засуджених ” , – ділиться Яна Баранова, президент ГО “Союз “Золотий Вік України”, співорганізатор проєкту.
Отже база засуджених , бажаючих працювати та навчатися , наповнюється швидко. База роботодавців, сподіваємось, теж почне зростати .
Заявити про своє бажання вже зараз можна, надіславши повідомлення на нашу сторінку, на е-mail zovu.org@gmail.com, за телефонами : 0951777225, 0677206027.
Будемо раді бачити вас в партнерах та учасниках проєкту. Посилимо разом другий економічний фронт допомоги Україні від ув’язнених.
Разом до Перемоги!