METATECH CHARITY стартував!

 

 

 

 

 

 

       Урра! Старт проєкту METATECH CHARITY відбувся 27.11.22 р. в режимі онлайн .
У відкритті взяли участь представники Міністерства освіти і науки, Державної служби зайнятості, Асоціації інформаційної та цифрової освіти, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.
Мета проєкту – навчити учасників новій професії – ІТ спеціальності та забезпечити працевлаштування в провідні ІТ компанії України, Європи, США. Студенти будуть навчатися від 3 годин на день протягом 3-4 місяців.
       Завдання проєкту – у реальному часі демонструвати , що стати ІТ -фахівцем та кардинально змінити своє життя може кожен, незалежно від соціального статусу і місця перебування.
       Викладачами та менторами проєкту виступають :
Тимур Шамседінов ( 27+років в ІТ, викладач КПІ, співзасновник МЕТАТЕСH, навчив спеціальності ІТ інженерінга 10 000 чол.) та Дмитро Нечай ( 10+ років в ІТ, СТО у Handy.ai, ментор в освітньому проєкті МETATECH.
       Партнером проєкту в пенітенціарній системі виступає ГО “Союз “Золотий Вік України” (керівник Яна Баранова) та маркетингова агенція Averina (керівник Анастасія Аверина).
“До участі в проєкті залучені вихованець Кременчуцької виховної колонії Орест Рибалка (вік 19 років) та ув’язнений , що відбуває покарання в Бориспільській ВК 119 Сергій Дрозденко (вік 21 р).
       Дякуємо керівництву Департамент з питань виконання кримінальних покарань за підтримку інновацій , співпрацю та сприяння у реалізації нового соціального проєкту METATECH CHARITY в пенітенціарній системі.
       Також у проєкті візьмуть участь дві дівчини, якими опікується наша команда. Одна – вимушена переселенка з Бахмута, друга – донька засудженої довічно , переселенка з Херсону та ветеран АТО . Мета , щоб люди не клянчили пособія , а вміли самі себе утримувати та ще й поповнювати бюджет держави сплатою податків .
       Вірю в успіх проєкту та потужну силу нашої синергії. Не пасувати перед труднощами. Бути сміливими і впевненно йти до мети – одне з ключових психологічних завдань проєкту “, – зазначила у своїй промові Яна Баранова.
       Анастасія Аверіна проінформувала присутніх, що це вже третій проєкт з ІТ- технологій, які реалізує агенція Аverina спільно з ГО “Союз “Золотий Вік України” у пенітенціарній системі. Кіберспортивні змагання та проєкт з ІТ -працевлаштування засуджених почали успішно впроваджуваться з 2021р і продовжуються по теперішній час. “Проєкт МETATECH CHERITY будемо всіляко підтримувати інформаційно”, – наголосила вона .
       Від Департаменту на презентації були присутні :
Калівошко Валерій Миколайович- начальник Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань;
Решетняк Олексій Валерійович-Начальник відділу організації психологічної роботи та навчання засуджених Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань;
Гнатюк Руслана Олександрівна-старший інспектор з особливих доручень відділу організації психологічної роботи та навчання засуджених Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.
       Валерій Миколайович у своїй промові проінформував про всебічну підтримку Департаментом навчання засуджених і наголосив про вже зроблені кроки в бік ІТ- технологій . Окремо підкреслив важливість спільної роботи , яка проводиться зараз, над проєктом ГО “Союз “Золотий Вік України” “Біржа працевлаштування засуджених “https://www.workprison.com.ua/
“Навчати сучасним технологіям та працевлаштовувати засуджених – одне з приоритетних завдань системи на сьогодні “, – підкреслив він.
Викладач та ментор проєкту Тимур Шамседінов у своєму виступі детально розповів про мету проєкту та кроки реалізації .
       Інформаційний супровід проєкту будуть здійснювати ведучі ІТ-канали, ЗМІ в сфері ІТ та бізнесу, блогери, топові ЗМІ країни.
       Дякуємо всім учасникам зустрічі!
       Вітаємо з успішним стартом !
       Разом до Перемоги !