I Всеукраїнський Форум волонтерів у Львові.

I Всеукраїнський Форум волонтерів у Львові
9 червня 2022 у Grant Hotel Lviv відбувсяI Всеукраїнський волонтерський форум”Формула ефективної співпраці:волонтери, влада, бізнес”.
Метою проведення форуму була консолідація зусиль всіх стейкхолдерів, координація дій, обмін досвідом та ідеями, обговорення актуальних кейсів успішної співпраці громадського сектору – бізнесу – влади заради спільної перемоги.
Під час форуму відбулися дискусійні панелі:
▪️Громадський сектор – “Волонтерство під час війни”;
▪️панель Бізнес –“Діяльність бізнесу під час війни та підтримка волонтерських ініціатив”;
▪️панель Влада – “Стале партнерство державного сектору зі стейкхолдерами в умовах війни;
Спікери на кожній панелі були надзвичайно потужними. Питання гострими . Відповіді фаховими .
На запрошення організаторів у Форумі взяла участь президент ГО “Союз “Золотий Вік Україна” Яна Баранова , яка присвятила свій виступ боротьбі на пенітенціарному фронті. Розповіла про дії засуджених задля нашої Перемоги та пілотний проєкт з інноваційних форм працевлаштування засуджених , в тому числі довічно , узгоджений напередодні на зустрічі в Департамент з питань виконання кримінальних покарань з заступницею міністра юстиції Оленою Висоцькою.
Виступ пані Яни викликав жвавий інтерес присутніх, особливо з IT сфери. Обговорилися можливі форми співпраці щодо цього питання .
“Коли в одному місці збирається купа небайдужих, разом ми зможемо перевернути світ!
Це про І Форум волонтерів у Львові .
Було неймовірно приємно бачити вже рідні обличчя партнерів та завести нові знайомства ,” – поділилася враженнями Яна.
“Дякую організаторам за запрошення!
Працюємо далі на Перемогу! “
Більше фото на нашій сторінці у Фб:https://www.facebook.com/search/posts/?q=%D0%B3%D0%BE%20%22%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7%20%22%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%22