Юнаки з виховної колонії зустрілися з успішними та творчими жінками та дізналися про Всеукраїнський проєкт "Писанки"

Юнаки з виховної колонії зустрілися з успішними та творчими жінками та дізналися про Всеукраїнський проєкт “Писанки”

11 квітня 2023 року юнаки з державної установи «Кременчуцька виховна колонія» взяли участь у захоплюючій та пізнавальній онлайн події, яка залишиться в їхній пам’яті назавжди. Вони мали честь зустрітися з двома видатними жінками – Яною Барановою, Президентом громадської організації «Союз «Золотий Вік України», та Анастасією Аверіною, засновницею маркетингової агенції #AVERINA та благодійником у сфері арт об’єктів для ув’язнених.

Возможно, это изображение 7 человек

“Писанки”: проєкт, який змінює життя

Ця зустріч стала неповторним досвідом для юнаків, які відчули мотивацію та інспірацію від таких успішних та творчих людей, які допомагають не лише суспільству в цілому, але й ув’язненим особам. На заході їм було представлено Всеукраїнський проєкт “Писанки”, який з’явився у 2016 році від рук Folk Ukraine та Ігоря Добруцького і став вже всеукраїнським. Під час війни проєкт було перейменовано на #PYSANKY.REBORN, а його мета полягає в тому, щоб допомогти митцям та творчим особистостям. Вже заплановано виїзди до Америки та Британії як новий проєкт.

Яна Баранова та Анастасія Аверіна відкрили для юнаків нові горизонти та подарували їм свої книги та сувеніри з символами писанок. Вони також запропонували підліткам долучитися до проєкту “Писанки” та створити свої власні арт об’єкти. Це чудова можливість для юнаків проявити свою творчість, самовиразитись та показати свій потенціал. Крім того, цей проєкт може допомогти їм розвинути свої навички та знайти своє місце у суспільстві після виходу з установи.

Під час зустрічі було обговорено не лише проєкт “Писанки”, але й тему саморозвитку та самовдосконалення. Юнаки отримали цінні поради від Яни Баранової та Анастасії Аверіної щодо того, як досягти успіху у житті та зробити свій внесок у суспільство. Вони наголосили на важливості самодисципліни, терпіння, розуміння своєї мети та цілей щодо постійного розвитку. Зустріч стала важливою подією для юнаків з Кременчуцької виховної колонії. Вони отримали нові знання та навички, почули цікаві історії та отримали мотивацію до саморозвитку та самовдосконалення. Нехай ця зустріч стане початком нових досягнень та перемог для кожного з них.

Возможно, это изображение 3 человека

Важлива зустріч, яка залишиться в пам’яті: юнаки з виховної колонії долучаються до проєкту “Писанки” та отримують поради

Яна Баранова та Анастасія Аверіна також обговорили з підлітками майбутню зустріч та плани взаємодії. Особисте відвідування Кременчуцької  виховної колонії планується на червень 2023 р. На цю зустріч юнакам було запропоновано організувати концерт. Це б була чудова нагода для молодих талантів показати свої здібності, отримати позитивні емоції та побачити, що життя має сенс. “Ми впевнені, що це буде цікавий і корисний досвід для всіх учасників. Ми також сподіваємося, що таким чином ми змінити не дуже рівну траєкторію шляху наших підопічних. Вчинки, приклади, безумовна взаємна  повага та любов – це саме те, що змінює світ на краще навколо нас!” — впевнена у цьому Яна Вікторівна.

#союз_зову #averina #освітазасуджених #Кременчуцькавиховнаколонія