Шлях до нашої Перемоги складається з маленьких дій кожного

Із задоволенням ділимось маленькою перемогою засудженого, що відбуває покарання на даний час. Він написав заяву на фронт , а поки в стані очікування, з користю проводе час.
Лист отримали сьогодні, у 27 день війни.
Текст надаємо в оригіналі:
” Усім добра!!!! Хочу з вами поділитися свою маленькою перемогою. Ось яка суть. Наткнувся я в ютубі на відео одного з “рашісткіх” експертів, який розповідав о наступ на Україну.
Як говорится, мені було цікаво що там ворог розповідає о проведенні “спеціальний операции”. І я розумів що кожен має право на свою думку, і кожен віре в то що хоче. Но коли я почув що він називає українців “нациками” і “фашистами”, я не стримався, і написав жалобу в ютубі своїми словами на це. І от сьогодні я отримав відповідь від ютубу що його контент заблокували.
Маленька, але перемога !!!! І я хочу вас теж попросити, не судити на опе рівно, а хоча б вести бій на інформаційному фронті. В першу чергу це стосується тих кто зараз відбуває покарання. Так, нас всіх кинула держава, і поступає з нами дуже не справедливо. Але ж ми боремось за наше майбутнє, за нашу землю, за нашу правду. А потім, після нашої перемоги, ми всі разом згадаємо все нашім депутатам і міністрам”