ШАНОВНІ УВ’ЯЗНЕНІ!

Сьогодні День Незалежності України, яка півроку протистоїть жорстокій російській агресії , виборюючи своє право на свободу.
Нашій країні потрібна ваша підтримка.
Бути вільним та незалежним – це означає бути відповідальним, освідченим та заможнім .
Мати власну думку , круту професію, знати свої обов’язки і вміти відстоювати свої права.
Багато хто з вас чекав можливості офіційно працевлаштовуватись поза межами своїх виправних установ та отримувати гідні заробітні платні для забезпечення себе та своїх родин.
Сьогодні вперше ви маєте змогу це зробити
в рамках пілотного проєкту з IT працевлаштування ув’язнених.
Нами, командою ГО «Союз «Золотий Вік України», в рамках зазначеного проєкту, розроблено для вас вебплатформу з пошуку роботи.
Це єдина платформа, на котрій ви офіційно маєте право розміщувати власні запити на пошук роботи, фото та резюме.
Наша команда буде допомагати вам в пошуку роботодавців. Для цього ми будемо залучати на дану платформу підприємців зі всієї України і не тільки .
Для тих, хто бажає навчатися та розвиватися, созданий окремий напрямок на сайті ОРП – освітньо-ресоціалізаційна програма для ув’язнених: https://www.workprison.com.ua/online-education-for…/
Ми запрошуємо на сайт розміщувати ваші анкети.
Зі свого боку працюємо над тим, щоб кожний підприємець України не лише дізнався про дану платформу, а й почав розміщувати на ній власні вакансії та набирати в штат працівників з-поміж ув’язнених, зареєстрованих на даній платформі.
Наш проєкт – сайт «Біржа працевлаштування ув’язнених» діє за підтримки Міністерства юстиції України та Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, а тому ви можете спокійно розміщувати свої анкети.
В разі відсутності доступу до нього, звертайтеся до керівництва установ з проханням про надання вам доступу до нашого ресурсу.
Задля забезпечення ваших прав після працевлаштування, нами розроблений певний порядок дій, котрий допоможе захищати вас та ваші права як робітників (тих, хто буде офіційно у нас зареєстрований).
Додатково, згодом, наша платформа буде дозволяти вам розміщувати власні вироби та послуги для продажу.
Чим більше вас зареєструється, тим більше роботодавців ми будемо залучати!
Зараз у суспільстві йдуть міркування про те , чи потрібно насправді самим ув’язненим працювати, чи дійсно вони цього бажають?
Розміщуючи власні анкети як кандидатів на нашій платформі, ми зможемо показати реальну кількість ув’язнених, які бажають працювати.
Ми станемо більш переконливими для суспільства та Міністерства юстиції, захищаючи ваши права.
Давайте спільно докажемо, що ви дійсно бажаєте бути корисними , готові навчатися та працювати заради себе, своїх родин, своєї країни .
Діліться цією інформацією з іншими ув’язненими. Залучайте кожного, хто готовий діяти. Ми надаємо вам змогу вплинути на своє майбутнє.
Отже, другий економічний фронт допомоги країні від ув’язнених відкрито!
Ми в вас віримо!
Разом до Перемоги!
З повагою, Яна Баранова
та команда ГО “Союз “Золотий Вік України”
Посилання на сайт: https://workprison.com.ua
Посилання на правила реєстрації: https://workprison.com.ua/page/instrukciya-dlya-uvyaznenix
У разі виникнення питань звертайтеся :
0951777225, 0677206027
zovu.org@gmail.com