У заяві до ЄСПЛ треба вказувати електронну пошту, — суддя ЄСПЛ від України. https://sud.ua/…/254853-v-zayavlenii-v-espch-nuzhno…

Суддя ЄСПЛ від України Микола Гнатовський звернув увагу правозахисників, що у зв’язку з перешкодами у наданні послуг з міжнародних поштових відправлень до України ЄСПЛ підтримує зв’язок із заявниками за допомогою системи електронних комунікацій.

Заявники до Європейського суду з прав людини мають вказувати e-mail у своїх зверненнях. На цьому наголосив суддя ЄСПЛ від України Микола Гнатовський.

«Серед моїх Фейсбук-друзів та читачів є багато адвокатів та правозахисників, тому пишу про технічне, але за нинішніх умов дуже важливе питання, пов’язане зі зверненнями до ЄСПЛ.

До Суду досі надходять заяви лише з поштовою адресою в Україні, без адреси електронної пошти чи навіть телефону. На жаль, в подібній ситуації на сьогодні Суд жодним чином не зможе встановити контакт із заявником (незалежно від регіону України, де той перебуває).

Прошу в цьому зв’язку звернути увагу на інформацію, розміщену на сайті Суду (сторінка для заявників українською). Там підкреслено, що для зв’язку з Судом у нинішніх умовах важливо інформувати Суд про адресу електронної пошти. Цитата:

“У зв’язку з перешкодами у наданні послуг з міжнародних поштових відправлень до та з України, Суд підтримуватиме зв’язок із заявниками за допомогою системи електронних комунікацій (eComms). Для цього Суд використовуватиме адреси електронної пошти, надані заявниками”.

Буду вдячний за поширення цієї інформації, насамперед серед адвокатської та правозахисної спільноти», – зазначив він.

Автор: Наталя Мамченко