Зміна світу починається з добрих вчинків

Традиції та благодійність в часи війни: Великодні привітання для тих, хто потребує підтримки

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Бажаємо миру, злагоди та порозуміння для всіх. Нехай людяність та любов перемагають усе. Великодні свята завжди були особливим часом для нашої команди – “Золотий Вік України”. З 2014 року ми проводимо благодійну акцію “Великодні привітання” для дітей, чиї батьки відбувають покарання, родин військовополонених та учасників АТО. Традиційно, місцем проведення є Києво-Печерський заповідник.

З огляду на те, що сьогодні війна стала реальністю для кожного з нас і дотикається навіть до Лаврських святинь, ми віримо, що Бог допоможе завершити всі конфлікти та війни, і ми бажаємо зберегти наші традиції. Сьогодні, великодні привітання були відправлені до Качанівської колонії для 23-х жінок-довічниць. Ми зібрали нитки для в’язання, солодощі та інші приємності завдяки усім вам, небайдужим.

Зміна світу починається з добрих вчинків: Благодійність як приклад та необхідність в підтримці ближнього

Ми щиро дякуємо нашим співробітникам, за їхню підтримку:

  1. Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, Олені Кореняк та Любові Мороз, 
  2. а також Музею декоративно-ужиткового мистецтва Київщини, Світлані Палатні. 

Наша Благодійна Акція — це приклад того, що змінюється світ, починаючи з себе. Ми відвідуємо тих, хто знаходиться за ґратами, тому що розуміємо, як важлива підтримка може бути для людей у темні часи. Ми відвідуємо мам з дітьми та підлітками, щоб показати їм, що їхні батьки не забувають про них, і що існують люди, які піклуються про їхнє благополуччя.

У наших планах також є відвідування дітей з багатодітних родин, чиї батьки зараз перебувають за ґратами. Ми віримо, що кожна добра справа може змінити світ на краще, тому ми закликаємо всіх, хто має відкрите серце до допомоги, приєднатися до нас. Реквізити для допомоги знаходиться на цій сторінці.

Ми віримо, що кожна людина здатна на добрі вчинки, і що злочинцями не народжуються, а стають за певних. Тому ми повинні допомагати тим, хто потребує нашої підтримки. Благодійність — це не тільки про допомогу конкретним людям, але й про створення культури турботи та підтримки в нашому суспільстві. Це про зміну нашого світогляду і підходу до інших людей.

Возможно, это изображение 2 человека и Храм Василия Блаженного

Ми дуже вдячні всім, хто долучився до нашої Благодійної Акції, і віримо, що разом ми можемо зробити світ кращим для всіх. Ми закликаємо кожного з вас знайти спосіб допомогти тим, хто потребує нашої підтримки, і стати частиною цієї культури турботи та доброти. Нумо змінювати світ разом!

#ВеликодніПривітання

#чужихлюдейнебуває