СПІЛЬНИЙ ЗУМ БУДЕ!

 

Орієнтовно через тиждень ми, правозахисники, юристи, психологи і всі, ви, кому за 20+ відбутих на довічному, зможемо зустрітися в онлайні і проговорити подальші кроки щодо вирішення проблеми #правонанадію для вас.
Таке рішення було узгоджено вчора на зустрічі з заступником начальника Департамент з питань виконання кримінальних покарань Андрієм Галаєм.
Отже, все Ок! Департамент не заперечує.
Точна дата і час будуть визначені наприкінці наступного тижня.
Орієнтуємось на 21-25 листопада.
Керівництво установ, де ви утримуєтесь, буде проінформовано.
Перелік установ, з якими ми працюємо довгий час та отримали від засуджених довічно заявку про бажання взяти участь у зустрічі: Житомирська УВП 8 , Роменська ВК 56, Качанівська ВК 54 , Вінницьке УВП 1, Замкова 58, Днепр УВП 4, Бердичев УВП 70, Львів УВП 19, Коломийська ВК 76, Полоцька ВК 41, Рівно СИЗО, УВП 12 Івано-Франківськ, Новгород-Сіверская УВП 31.
Якщо установа, де ви знаходитесь не зазначена в списку, напишіть нам на пошту zovu.org@gmail.com з позначкою чи є в вашій установі комп’ютерний клас.
За вихідні підготуємо матеріали на ознайомлення Народному депутату Святославу Юрашу для внесення змін у #4049 та активно продовжуємо збирати дані для підпису колективного звернення Парламенту України та Президенту.
Треба точно розуміти якої кількості людей проблема відбутих 20-25-30 + стосується.
Надсилайте свої дані на нашу пошту zovu.org@gmail.com ФІО, вік, стаття, початок строку, де відбуваєте.
Вказуйте чи були судимі раніше. Із особистої статистики спілкування знаємо, що більша частина людей, які отримували вирок довічно у 90-х та початку 2000 років раніше не були судимі.  До того ж такий страшний вирок їм був винесений у молодому віці 18-22 роки …
Отже, поборемось.
Президент ГО “Союз “Золотий Вік України”
Яна Баранова