Сподіваєиось, що і до своїх громадян у місцях позбавлення волі на довічному у нас будуть діяти Міжнародні норми Конвенції і дотримуатися Права людини.

У них Женевська конвенція працює: російський військовий, який повернувся з полону, розповів про умови
Я не дарма показую відео, яке знімаю під час повернення наших воїнів та росіян. Все для того, аби ви бачили, якими повертаються додому українські захисники. Вони в полоні втрачають вагу, не отримують необхідної медичної допомоги та зазнають жорстокого поводження.
Натомість російські військові повертаються з українського полону в гарному гуморі, фізичній формі та з отриманою меддопомогою .
На відео – російський військовий Радигін розповідає про те, яким же було його перебування у полоні. Звичайно ж, не обійшлося без озвучки “страшилок” про Правий Сектор, але із того, що не піддається сумніву – це дотримання Україною Женевських конвенцій.
Йому найбільше сподобалося співати “Червону руту”, а подивувало – “понатикані” камери європейцями.
Російські військові, вкотре підкреслюю, що вам не варто боятися здаватися в полон. Для тих, хто хоче зберегти своє життя працює чат-бот, він допоможе здатися в полон. “Хочу жить” https://t.me/spasisebyabot. Сайт: https://hochuzhit.com
Також діє “гаряча лінія” для російських військових, які хочуть залишитися живими на війні в Україні: +38 095 68 86 888;
+38 093 68 86 888; +38 097 68 86 688