РозРоз’яснення нового законодавства для засуджених до довічного позбавлення волі.’яснення нового законодавства для засуджених до довічного позбавлення волі

 

 

Роз’яснення нового законодавства для засуджених до довічного позбавлення волі
👉 У роз’ясненні розкрито нові можливості для засуджених щодо заміни довічного покарання на строкове, умовно-дострокового звільнення та нового терміну для подання клопотань про помилування.
👨‍🎨 Як уже стає звичним, роз’яснення написане простою мовою (#правапростоюмовою) та інфографічне. Між іншим, дизайн інфографіки виконано засудженим, який відбуває покарання у виді довічного позбавлення волі.
📜 Підняті у інфографіці питання важливі і цим роз’ясненням починаємо проєкт із доведення нових правил до засуджених і персоналу.
🗣 Після ухвалення змін до підзаконних актів ми прокомунікуємо для усіх зацікавлених особливості підготовки документів про ресоціалізацію засуджених-довічників.
☝️ До відома! Порядок і методика визначення ступеня виправлення засудженого до довічного позбавлення волі та Форма індивідуального плану його виправлення та ресоціалізації, які встановлюються Міністерством юстиції України, ще розробляються та будуть затверджені в установленому законом порядку. Тому роз’яснення стосовно порядку складання вищезазначених документів будуть надані згодом.