Продовжуємо займатися роботою із засудженими

25 день в Україні триває війна.
Кожний з нас на своєму місці наполегливо продовжує працювати і вирішувати питання у сфері професійної компетенції . Наша організація продовжує займатися роботою із засудженими.
На сьогодні вони залишаються особливо вразливою категорією населення, бо самостійно не приймають рішення щодо своєї безпеки та життєздатності .
Аналізуючи тиждень війни , що минув :
1. Вважаємо державною зрадою те , що побиттям “авансом заради майбутнього” зустріли етап евакуйованих в’язнів з Оріхівської ВК N88 до Кропівницької ВК N6
Розслідування дій адміністрації розпочато.
Будемо інформувати про хід подій.
2.Вважаємо необхідним взяти до уваги Департамент з питань виконання кримінальних покарань також події , які сталися з окупованими агресором установами м.Маріуполь :
жіночою ВК 107 та маріупольським СІЗО .
Зв’язок з ними був втрачений більше 10 діб тому. За попередніми даними жінок з колонії примусово вивезли до Росії , СІЗО залишилося без їжі, світла, тепла, каналізації , є жертви та постраждалі серед проукраїнські налаштованих засуджених.
У 2014 р. аналогічні події відбувалися з Донецькими та Луганськими установами. Гуманітарна катастрофа , а потім вербування окупантами до своїх збройних лав.
Вважаємо , що наша влада повинна працювати на випередження : звільнити і надати можливість всім бажаючим захищати Україну.
3.Пропонуємо начальникам пенітенціарних установ звернутися до військових комендатур
у своєму регіоні для надання гуманітарної допомоги .Саме за цими заявами формується і розподіляється гуманітарна допомога , що надається великими закордонними фондами напряму регіонам.
Ми з правозахисниками зі свого боку складаємо список актуальних потреб і намагаємось закрити їх за допомогою не державних організацій , меценатів та приватних осіб .
3. Дякуємо засудженим, які з порозумінням ставляться до ситуації.
Написати заяву на фронт – це одне . Розуміти, що всіх бажаючих не випустять , це інше .
До речі , особливо боляче чути в офіційних виступах російских окупантів , що ” в Украине война ведется кровавыми руками убийц, которых повыпускали из тюрем ” …
Неправда російської пропаганди у кожному слові …Вбивць не випустили жодного і випустять навряд чи…
Особливо дякуємо довічникам , що написали заяви і в період очікування допомагають боротися з ворогом на інформаційному фронті і не тільки .
Не розповідають як їм складно з поганим інтернетом та їжею , без посилок і побачень…
Уви, це дуже полюбляють робити ” “сидельцы -профессионалы” з 5- 8 “ходками” за нетяжкі злочини , що після звільнення в 1 випадку з 10 доходять до військомату…
Волати матом про свій “гарячий патриотизм” у Фб групах неважко, “гаспада арестанты” .
Реальність свідчить зовсім про інше .
Пустая бочка таки громко звенит…
4. Щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до допомоги довічницям , що перебувають у Качанівській ВК 54. Завдяки вам, друзі, жінки вже почали отримувати все необхідне. На найближчі 10 діб вистачить точно. Уявляєте як прикро , коли сидиш у бункері під обстрілами і закінчується навіть туалетний папір…
5.Продовжуємо тримати руку на пульсі подій.
Працюємо 24/7
Наші телефони 0951777225, 0677206027
e-mail zovu.org@gmail.com
6.Думаємо де взяти і як передавати допомогу до установ на лініях розмежування та в окупації .
7.Звертаємось до міжнародної спільноти:
SOS!!! Need help !!!
We turn to the world community for support:
Representative of non-governmental organizations, charitable foundations, philanthropists!
We turn to the world community for support. We, the public organization NGO “SOYUZ “ZOLOTIY VIK UKRAINY” have been dealing with the issues of prisoners in Ukraine for more than 12 years.
Now, during the Russian military invasion of our territory, when dozens of cities were destroyed, thousands of civilian victims and millions of people became refugees, the prisoners found themselves on the verge of a humanitarian and psychological catastrophe. They cannot move freely and escape bombs, they cannot voluntarily go to the front. They have become hostages of the situation.
This already happened in 2014 in the territories of the Donetsk and Lugansk regions, when Ukraine failed to protect its citizens, convicted in the name of Ukraine. Since the first days of the war, we have been trying to establish legal, psychological and humanitarian assistance in colonies and prisons with volunteers – human rights activists, psychologists, lawyers. Especially in the areas of the active offensive of the enemy in Kharkiv, Donetsk, Zaporizhzhia, Sumy, Chernihiv regions.
Let us add that inattention to this complex category of the population will exacerbate the already dangerous situation in Ukraine.
Please support our activities and help:
Tel. for contact: +380951777225, +380677206027
Email: zovu.org@gmail.com
Requisites :
NGO “SOYUZ “ZOLOTIY VIK UKRAINY”
EDRPOU 36810018
JSC CB “PRIVATBANK”
(EDRPOU bank 14360570, bank code 305299)
Account N UA 7730529900000260010262209542
President of the NGO “SOYUZ “ZOLOTIY VIK UKRAINY”
Yana Baranova
Тримаємо зв’язок.
Зміцнюємо наші лави.
Йдемо разом до Перемоги.