Працевлаштування засуджених в IT -сфері . Наступний крок .УВП N8 м.Житомир.

 

21 липня 2022 р . відбувся запланований виїзд команди – ініціаторів пілотного ІТ-проекту працевлаштування засуджених президента
ГО “Союз “Золотий Вік України” Яни Баранової
та засновника маркетингової корпорації “Аverina” Анастасії Аверіної з метою укладання договорів
в Житомирську УВП 8 .
Саме тут відбувають покарання довічно два учасника пілоту Самодай Олександр та Шабельник Дмитро . Попередньо за наданими резюме вони були кандидатами на працевлаштування в маркетингову агенцію
Averina та видання Саміт-Книга , де будуть займатися веденням веб-сторінок компаній.
І цей історичний момент відбувся !(фото 3-8)
Вперше в країні , а може й в світі соціально відповідальні компанії “Averina” та “Саміт -книга” працевлаштували довічників!
Дякуємо керівників Анастасію Аверіну та Івана Степуріна за такий важливий соціально орієнтований крок! Сподіваємось роботодавці будуть задоволені роботою хлопців , які бажають виправдать надану довіру і очікування всіх сторін .
Підписання договорів відбулося одразу після зустрічі Яни Баранової та Анастасії Аверіної з керівництвом УВП 8 , де були обговорені умови реалізації проєкту з боку установи. Порозуміння важливості і відповідальності надання можливості працювати учасникам проєкту є. Сподіваємось на плідну співпрацю і гарний спільний результат . На нього налаштовані всі!
Під час візиту були також проведені зустрічі з засудженими довічно , які готові брати участь
у ІТ- проєктах у подальшому .Таких в установі 3 засуджених довічно. Дуже приємно , що чоловіки бажають бути корисними та навчатися далі . Наприклад , Шухрай Насиров, вже зараз допомагає установі в налаштуванні 3Д-принтера , він має навички маркетолога, копірайтера , СЕО , а зараз його цікавить новий напрямок – агротехніка та гідропоніка .У хлопця 1990 р.н. є бажання навчатися онлайн в профільному університеті Нідерландів.
Дякуємо керівництву установи за запропоновану до проєкту кандидатуру!
Ще з двома кандидатами до проєкту відбулася зустріч і знайомство після їх офіціального повідомлення про своє бажання працювати на нашу пошту zovu.org@gmail.com .
Дякуємо за активну громадянську позицію!
Обидві кандидатури внесені до списку .
Нагадаємо, що один з соціальних проєктів пілоту -це створення “Біржи працевлаштування та розвитку ув’язнених “ДОПОМОЖИ УКРАЇНІ: другий економічний фронт підтримки від ув’язнених ” , керівником якого є Ярослав Заїка , довічник з РВК56 , працевлаштований в проєкт ГО “Союз “Золотий Вік України” за договором N1.
Отже Біржа вже наповнюється першими кандидатами – засудженими , які бажають працювати , і роботодавцями .
Безмежно дякуємо всім за активність!
Попередньо на 27 .07.22 р. запланована ознайомча зум- конференція учасників пілоту
з керівником ІТ-компанії Sombra www.sombrainc.com. Віктором Чехом,
де вони дізнаються про нові ІТ- тренди і напрямки навчання.
“Дуже приємно було зустрітися з давніми знайомими -активними учасниками наших мистецьких соціальних проєктів.
Максим Степаненко та Володимир Фіцев були неодноразовими учасниками творчих конкурсів та фестивалей #Арт_Примирення, взяли участь у фото проєкті “40 ІСТОРІЙ НЕСВЯТИХ. ВИХІД ДО СВІТЛА” (фотограф Олександр Чекменев) .Проєкт демонструвався в рамках інформаційних кампаній #критичнедовічне в кулуарах Верховної ради України , Українському домі, художніх галереях , музеях та бібліотеках столиці.
Нагадуємо , що питання приведення українського законодавства стосовно довічного покарання до вимог Європейського Суду і Конституційного суду України залишається відкритим. Ми налаштовані рішуче до нього повернутися, особливо в світі отримання Україною статуса країни -кандидата
в члени ЄС .До того ж сплачувати мільйони євро з бюджету країни за невиконання Рішень Європейського Суду – злочин , особливо під час війни” , – наголосила Яна Баранова.
Відбулася зустріч ще з одним творчим давнім знайомим Союза “ЗОВУ”. Довічник Віктор Кубець  пише вірші. Свої нові рядки він присвятив війні в Україні, які продемонстрував присутнім і виявив здібності до декламування . Можливо це стане його працевлаштуванням у запропонований Іваном Степуріним проєкт начитки книжок для платформи аудіокниг .
Віктору ця ідея дуже сподобалася! “Невже з’явиться можливість займатися улюбленою справою – читати вголос та заробляти цим гроши?! Я готовий! “, – з радістю запевнив він.
Отже , якщо трохи пильніше придивитися, то здібностей і талантів за гратами багато.
Головне , що у засуджених є бажання їх реалізовувати, заробляти і бути корисними.
До речі Степаненко і Фіцев – ударно трудяться на швацькому виробництві.
На фронт для військових поїхало багато корисних речей, зроблених їхніми руками.
Кожний працює на Перемогу на своєму місці.
Особисто дякуємо за приділений час, організацію зустрічей та бажання співпрацювати : начальнику установи УВП 8 полковнику Квасному Андрію,
заступнику начальника УВП із соціально- виховної та психологічної роботи – начальнику відділу соціально- виховної та психологічної роботи підполковник Габітову Анатолію, помічнику начальника УВП( з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації) підполковнику Вакуленко Миколі, начальнику сектору – начальнику відділення соціально- психологічної служби сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі майору Базилюк Олександру, начальнику відділення соціально- психологічної служби сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі лейтенанту Поляновському Владиславу.
Другий економічний фронт підтримки від ув’язнених відкрито!
У найближчий час до нього готові долучитися і посилити дівчата -довічниці з Качанівської ВК54.
Разом до Перемоги!