Перші партнери «Різдвяної Ялинки Ангела»

5 жовтня 2013 року у проекту «Різдвяна Ялинка Ангела» з’явилися перші партнери.

Висловили готовність підтримати проект Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Дитячий Фонд України» Симоненко Валентина Іванівна та Засновник фестивалю БЛАГОФЕСТ «Насолода в радість» Ксенія Бикова.

Також командою «Союзу «ЗОВУ»» надіслано листи з проханням підтримати проект керівництву країни, столиці, низки політичних та громадських діячів.

Будемо раді будь-якої допомоги в організації та проведенні проекту.

Приєднуйтесь і Ви до Першої Всеукраїнської Благодійної Акції «Різдвяна Ялинка Ангела».

 

Шановні панове!

Представляємо Вашій увазі унікальну можливість взяти участь у Міжнародному проекті «Різдвяна ялинка ангела».

Вперше в Україні протягом трьох днів (з 10 по 12 січня 2014 року) пройде перша Всеукраїнська благодійна акція на підтримку дітей, чиї батьки відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Організаторами проекту виступають: Українська Православна Церква (Синодальний відділ УПЦ з пастирської опіки пенітенціарної системи), Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Громадська організація «Союз» «Золотий Вік України»», Київський державний Центр сім’ї «Батьківщина» адміністрації.

У всьому світі існує унікальна практика допомоги найуразливішим і найзахищенішим верствам населення – дітям, позбавленим батьківського тепла, захисту, любові та розуміння. Дітям, чиї батьки відбувають термін покарання у пенітенціарних установах.

Засновником руху виступає Міжнародна Асоціація Тюремного Служіння (МАТС), яка об’єднує милосердних людей, більш ніж у 30 країнах світу, однією спільною Місією – нести Слово Боже у в’язницях та за їх межами, допомагаючи ув’язненим, колишнім ув’язненим, жертвам злочинів та їхнім сім’ям.

Згідно зі статистикою, діти ув’язнених більш схильні, ніж інші діти, порушувати закон, вступати у нездорові стосунки та демонструвати протиправну поведінку. Все це може призвести до ув’язнення їх до повноліття або вже у дорослому віці.

Сьогоднішні діти ув’язнених часто бувають ізгоями, знедоленими та затаврованими однолітками, що веде до втрати віри у повноцінне майбутнє, приносить страждання та почуття безвиході. Завдання нашого заходу – сформувати толерантне ставлення суспільства до дітей, батьки яких відбувають покарання.

Протягнути руку допомоги, подарувати надію, віру, любов, адже вони просто діти і не можуть відповідати за провини своїх батьків.

Проведенням цієї акції ми хочемо привернути увагу громадськості та наголосити на необхідності вирішення проблеми соціалізації ув’язнених та їхніх сімей.

«Різдвяна ялинка ангела» – ефективна програма, що здійснюється Православною Церквою, яка несе дітям ув’язнених любов Господа Ісуса Христа у важкий для них період.

«Різдвяна ялинка ангела» надає можливість відчутним чином виявити Вам Християнську любов і милосердя до дітей, що потребують, та їхніх родин.

Радість, яку Ви можете подарувати дітям, залишиться у їхніх серцях назавжди.

Давайте разом поспішати робити добрі справи, адже вони нас самих роблять світлішими, чистішими, багатшими. Візьміть участь у долі цих дітей, надавши допомогу в організації проведення заходу.

Ви можете виступити як Генеральний спонсор, інформаційний спонсор та партнер заходу, увійти до складу оргкомітету.

Планується запрошення 200 осіб (діти віком від 4 до 10 років у супроводі дорослого з усіх областей України).

Збираються засоби для проведення заходу: на проїзд учасників, проживання в готелях (2 доби), 3-разове харчування, транспортні послуги по місту, відвідування культурних місць столиці, різдвяні подарунки.

А також усі Ваші пропозиції щодо надання допомоги будуть з подякою розглянуті.

Планується широке висвітлення акції у ЗМІ. З усіх питань просимо звертатись за адресою: м. Київ, вул. Лаврська 9, корпус 19, під’їзд 6 e-mail: zovu.org@gmail.com, тел.: 044-222-54-27, 096-751-94-35, 095-17-77-225, 067-720-60-27