НАДІЮ НЕ ВТРАЧАЄМО!

 

 

 

Кроки до звільнення з довічного …
Вони поки що тільки вимальовуються …
Питань, відповіді на які треба знайти, дуже багато ….
Саме тому наш спільний зум по часу відкладається, бо потребує офіційно затвержених нормативних актів від Міністерства юстиції і їх пояснень.
Він обов’язково відбудеться, друзі!
І всі болючі питання обговоримо.
Саме зараз твориться історія і закладається фундамент правової держави.
В складний спосіб …
ще й під час війни …
А поки на сьогодні :
1.Шлях змін до прийнятого “вбивчого ” закону розпочали ще два тижні тому.
Документ розроблений спільно з відомою юристкою, доктором юр. наук Іриною Яковець.
Стисло в ньому пропонуємовстановлення особливого порядоку можливого умовно-дострокового звільнення для тих осіб, які на момент прийняття закону відбули 20-30 років позбавлення волі. Зараз активно займаємось його лобіюванням. На зумі проінформуємо.
2. Зразки скарг в ЄСПЛ були надіслані всім, хто звернувся і написав на наш е-mail zovu.org@gmail.com.
Звернулися 172 особи на теперішній час. Роз’яснення наш адвокат Ігор Печенкін надав. Постарається відповість особисто за можливістю. Всі ми зараз маємо проблеми з часом, а особливо світлом і зв’язком.
3. Знаємо, що багатьом засудженим довічно адміністрація вже відмовила у ходатайстві на пом’якшення. Але не робіть скорих висновків: “Все пропало!” Вагомим для суддів буде саме ваш особистий план ресоціалізації.
Тут ми з вами можемо спільно ефективно попрацювати і тоді суд не зможе посилатися тільки на суб’єктивну оцінку керівництва вашої установи.
У нас є цікаві пропозиції. При зустрічі обговоримо.
Якщо ви готові бути активними не тільки в написанні скарг (це окреме питання), а і в сучасному навчанні та працевлаштуванні, то поспівпрацюємо. На волю краще виходити підготовленими, з корисними сучасними навичками і реально заробленими грошима. У вас для цього є надважливіший ресурс – час . Давайте проводити його з максимальною користю. Саме кроки реалізації закону #правонадію , проблемні питання і шляхи їх вирішення обговорювали сьогодні в Департамент з питань виконання кримінальних покарань з засновником ПП “Астол” Олегом Асташкиним на зустрічі із заступниками начальника Департаменту Андрієм Галаєм , Наталією Рибалкою та начальником Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту Валерієм Калівошком. Отже підготовка до спільного зуму триває. Про час проведення обов’язково повідомимо. До речі , над інфографікою до закону #правонанадію , яку Департамент презентував сьогодні на своїй офіційній сторінці , працював довічно засуджений Шухрат Насиров. Було надзвичайно приємно почути високу оцінку професійної дизайнерської роботи Шухрата від заступника начальника Департаменту Андрія Галая, який готовий його рекомендувати роботодавцям як графічного дизайнера.
Отже в черговий раз ми довели,що є фахові спеціалісти на довічному!
Закон прийнятий …як він є … Нажаль…Ми його не таким очікували … Будемо працювати далі.
Але все одно право на надію він відкриває… Диференційний підхід до відбутих сроків покарання повинен бути і корупційну складову треба одразу попереджати.
Працюємо над цим.
Нагадаємо, що Шухрат Насиров, який працював над проєктом з вибагливим замовником (ой, як йому було нелегко) являється керівником освітнього простору для засуджених в Житомирській УВП 8.
Зараз триває спільна робота над створенням сайту освітньої платформи.
Наша команда спільно з партнерами продовжує наповнення освітнього простору колонії сучасним обладнанням.
На середу, 7 грудня, плануємо доставити туди ноутбуки для навчання та працевлаштування засуджених .
А у вас є бажання працювати ? Сайт Біржи працевлаштування засуджених працює.
Реєструйтеся на ньому вже зараз. https://www.workprison.com.ua/
Нагадаємо , що сайт також розроблений командою засуджених довічно під керівництвом Ярослава Заїки (РВК 56) , схвалений Департаментом і внесений до переліку відкритих.
Якщо у вас не виходить зайти на нього , звертайтесь до керівництва своєї установи.
Отже, ніякого відчаю!
Ми розуміємо, що ви відчуваєте.
Але віримо. Діємо.
Працюємо. Переможемо!
Президент ГО “Союз “Золотий Вік України” Яна Баранова