Міжнародна конференція в Лондоні

Міжнародна конференція в Лондоні: Міністри юстиції висловлюють солідарність з Україною проти злочинів російських військових

Віце Прем’єр-міністри та державні чиновники з всього світу виступають проти російської агресії

Розслідування Міжнародним кримінальним судом воєнних злочинів Росії в Україні викликало хвилю підтримки юристів у всьому світі. Сьогодні в Лондоні міністри юстиції та інші офіційні особи зібралися на конференції, щоб висловити свою солідарність з Україною та підтримку зусиль МКС притягнути Путіна до відповідальності за його звірства.

Зустрічі та дискусії щодо співпраці заради справедливості та відшкодування

Конференція відкрилася виступами високопосадовців, зокрема віцепрем’єр-міністра, державного секретаря юстиції та канцлера Великобританії Домініка Рааби. Вони засудили агресію Росії та порушення прав людини в Україні, зокрема викрадення дітей з Донбасу та Криму.

Протягом дня Міністр юстиції України Денис Малюська та його заступник Ірина Мудра провели низку важливих зустрічей зі своїми колегами з інших країн. Обговорення було зосереджено на співпраці задля притягнення Росії до відповідальності та забезпечення відшкодування жертвам. Вони також висловили вдячність за солідарність і допомогу з боку своїх партнерів.

Шлях до справедливості та миру

Під час конференції заступник Міністра юстиції України Ірина Мудрий наголосила, що правосуддя – це не питання території, а фундаментальне право. Всі учасники конференції були єдині у своїй вимоги справедливості та миру. Також на порядку денному стояло питання репарацій та забезпечення легітимності компенсаційної комісії, яка буде створена в рамках міжнародного механізму компенсацій.

На завершення, міжнародна конференція в Лондоні стала потужною демонстрацією солідарності та підтримки України в боротьбі з російською агресією. Високопоставлені чиновники з різних країн зібралися, щоб засудити звірства Росії та обговорити способи притягнення Путіна до відповідальності за його злочини. Під час зустрічей та дискусій вони наголосили на важливості співпраці та справедливості компенсацій для жертв конфлікту. Як зазначила заступник Міністра юстиції України Ірина Мудра, справедливість неодмінно прийде, і ця конференція стала поступовим кроком до цієї мети. Юристи з усього світу показали, що вони єдині з Україною у своїх вимогах до Росії щодо справедливості та миру.