МЕТATECH CHARITY готується до старту! Новий освітній соціальний проєкт!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    METATECH CHARITY починає реалізацію в пенітенціарній системі України з долученням молоді, що відбуває покарання у місцях позбавлення волі.
    Сьогодні командою проєкту за участю Яни Баранової, психолога, президента ГО “Союз “Золотий Вік України” , помічниці Народного депутата Святослава Юраша та АнастасіїАвериної, засновниці маркетингової агенції Averina , у Бориспільську виправну колонію N 119 було доставлене необхідне обладнання. Облаштоване місце для роботи та відбулося знайомство з учасником – ув’язненим Сергієм Дрозденком.
Сергію 21 рік. Народився в Києві. Живе з мамою та молодшим братом. Навчався у поліграфічному училищі на оператора комп’ютерного набору.
У короткому інтерв’ю Сергій сказав, що хотів вивчитися на програміста, але не вийшло. На волі продавав шаурму. Попав у тюрму по глупості за крадіжку телефона.
“Я все життя мріяв стати комп’ютерним генієм. Думаю, що все зараз вийде “, – поділився Сергій.
Будемо вболівати за тебе, Сергію!
    Нагадаємо, що мета проєкту – навчити учасників новій професії – ІТ спеціальності та забезпечити працевлаштування в провідні ІТ компанії України, Європи, США.
Студенти з різних соціальних груп населення будуть навчатися від 3 годин на добу протягом 3-4 місяців .
Завдання проєкту – у реальному часі демонструвати, що стати ІТ -фахівцем та кардинально змінити своє життя може кожен , незалежно від віку, соціального статусу і місця перебування.
    До речі, ще про освіту.
У бібліотеці колонії, працює ініціативний ув’язнений Волотовський Дмитро (він був теж кандидатом до проєкту, але уступив місце більш молодому Сергію).
Дмитро взявця за відцифровку бібліотеки. Робота йде жваво. Переконалися на місці.
“Бібліотеку відвідують 202 людини, з яких 8 офіцерів. В основному читають детективи та фантастику. Звіт за 2 квартал показав, що видано 1056 книг читачам. Але є і такі ув’язнені, що приходять і тихенько просять “АЗБУКУ” , бо не вміють читати “, – каже Дмитро.
“Я готовий також давати уроки комп’ютерної грамотності всім бажаючим”, -запевнив хлопець.
    Яна Баранова подякувала Дмитру за активність та ініціативи .” Сподіваємось , з часом в колонії буде створений освітній простір за принципом “РІВНИЙ РІВНОМУ”, ти станеш його керівником і головним ментором “, – побажала хлопцю Яна.
    У Бориспільскій колонії N 119 зараз відбувають покарання 556 осіб . Роботи майже немає . Отже самий час починати навчатися корисним навичкам.
    Під час зустрічі з керівником установи були узгоджені робочі моменти взаємодії та відбувся обмін думками , щодо актуальності освітнього проєкту METATECH CHARITY.
“Старі методи роботи з засудженими не працюють. Сподіваємось, що запропонована форма навчання буде мотивувати і інших ув’язнених ” , – каже психолог Роман, який буде виступати куратором проєкту від установи.
    Приємно, коли є спільний погляд на майбутнє пенітенциарної системи і ефективну підготовку засуджених до звільнення!
    Щиро дякуємо начальнику державної установи “Бориспільська виправна колонія N119 полковнику внутрішньої служби Савченку Олександру та психологу відділу соціально- виховної та психологічної роботи капітану внутрішньої служби Опарієнку Роману за приділений час та порозуміння!
    Сподіваємось на плідну співпрацю!
    Наступний візит в рамках проєкту запланований у Кременчуцьку виховну колонію на 7 жовтня 2022.
    Офіційний старт соціального проєкту
MATATECH CHARITY в Україні планується
11.10. 22р.