Маємо інформацію.

“Херсон освободили , но перед этим с территории области вывезли 3 лагеря: 90-ю, 7-ю ,10-ю. Вывезли на Кубань. Там есть такая зона -Двойка. Ночью всех подняли. Разрешили взять пакет на человека. В автобусы погрузили и на левый берег. Уже там на более мелкие группы разбивали и в воронке везли до Красноарского края. Там было более 600 человек. Их фактически выкрали. Это граждане Украины….”

Установи ДКВС України в Херсонському регіоні знаходяться в стані відновлення контролю та організації діяльності.
Наразі відбувається обстеження територій та об’єктів установ на предмет замінування та пошкоджень, втрат майна. Засуджені з установ вивезені окупаціною владою і знаходяться частково на території Лівобережжя Херсону або вивезені до Криму.
Ув’язненні зі слідчого ізолятору Херсону були випущені під час відступу окупаційних військ і зараз повертаються до СІЗО. Частина з них звернулася до органів поліції з тим, щоб ті затримали їх і визначили їхній процесуальний статус, частина самостійно повернулися до слідчого ізолятора.
В слідчому ізоляторі збережена більшість особових справ ув’язнених. Спільно з Національною поліцією та прокуратурою триває робота щодо відновлення всієї інформації щодо ув’язнених. Ув’язнені які вже знаходяться в СІЗО і їх статус підтверджений, будуть евакуйовані до інших слідчих ізоляторів за межами Херсонщини.