ДО СТАРТУ МЕТATECH CHERITY ГОТОВІ !

 

 

 

 

    Другий учасник освітнього проєкту METATECH CHERITY отримав необхідне обладнання для навчання !
7 жотня 2022 р. команда проєкту у складі президента ГО “Союз “Золотий Вік України” Яни Баранової, засновниці маркетингової агенції Averina Анастасії Авериної і менеджарами компанії Metatech відвідали Кременчуцьку виховну колонію .
    19 річний Орест Рибалка, який відбуває тут покарання , рахує дні до початку навчання . Хлопець бажає стати кращим і налаштований на успіх рішуче.
” Чекав вас з самого ранку .Все думав коли вже приїдете. Я не можу , коли мозок не зайнятий .Люблю вчитися. Школу закінчив у минулому році, поступити в університет не вийшло, але моя робота з педагогики на Універсіаді 2022 у Київському інституті менеджементу і освіти зайняла 1 місце. Тема “Педагогична спадщина Антона Макаренка”. Методи Макаренка з нашою категорією вони й досі працюють. Особливо вважаю ефективним метод ” дальної перспективи “, – каже Орест.
    “Дуже талановитий хлопець. Якщо б не він, даже не знаю кого б можна було запропонувати до участі в проєкті. Скоріше б за все відмовились “, – ділиться заступниця начальника колонії з соціально-виховної роботи Олена Удовицька.
Ми віримо в успіх навчання і талант Ореста !
Удачі тобі, друже !
    Офіцний старт проекту відбудеться 11 жовтня в 14.00 в Агенції УКРІНФОРМ Києва.
Дякуємо керівництву та персоналу колонії за співпрацю і щиру турботу про вихованців.
    “На випадок холодної зими ми спокійні. Вода і тепло будуть. Завдяки спонсорам поміняли обладнання в установі на сучасне. Відтепер ми автономні і незалежні від міста ” , – поділився гарною новиною начальник установи Олександр Сайко. “Підвал – бомбосховище в установі обладнаний . Сухий просторий комфортний . Ми побачили на власні очі. На щастя під час нашого перебування в установі тривог не було. І ми командою проєкту встигли зробити все заплановане “, – каже Яна Баранова.
    “Подивились навіть відремонтоване приміщення кіберкімнати , де планували зробити роспис стін. Сподіваємось , с часом все обов’язково зробимо “, – запевнила Анастасія Аверина.
    І да, друзі, хто в темі ) Гуся Сеню відвідали.
Живий та бадьорий ! Зрадів ) Так що життя триває.
    Рухаємось до змін далі !
    Разом до Перемоги !