Денис Монастирський: Через відсутність електроенергії криміногенна ситуація в країні не погіршилася.

Денис Монастирський: Через відсутність електроенергії криміногенна ситуація в країні не погіршилася
🔹Про те, як вдається забезпечувати безпеку та добробут громадян в екстремальних умовах за відсутності світла та тепла, розповів в етері телемарафону «Єдині новини» Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.
💬«Це безпрецедентний виклик для всіх нас. За ці дні було розгорнуто тільки підрозділами ДСНС і Національної поліції понад 1000 пунктів незламності на території держави», – повідомив міністр.
🔹Там буде забезпечено світло, зв’язок і тепло. Це ті базові речі, яких потребують люди в містах, де відсутнє світло й опалення.
🔹Також Денис Монастирський розповів, що окрім органів МВС до розгортання пунктів незламності активно долучається великий бізнес.
💬«Я дуже вдячний бізнесу, зокрема торговельним мережам, які розгорнули такі самі пункти. Загалом сьогодні працюють понад 3000 пунктів незламності по всій державі, організовані владою і бізнесом»,- розповів Міністр.
🔹Там громадяни можуть зарядити телефон, надіслати смс-повідомлення, зв’язатися з рідними, а також зігрітися.
🔹Під час ефіру говорили й про зміни в криміногенній ситуації в країні через відключення електроенергії.
💬«Ми збільшили втричі присутність Національної поліції, автомобільних та піших патрулів. Крім того, сьогодні нам допомагають добровольчі формування територіальних громад. До патрулювання долучені військовослужбовці Нацгвардії, які не перебувають на фронті», – розповів Денис Монастирський.
🔹За словами очільника МВС, збільшення нарядів поліції на вулицях не призвело до погіршення криміногенної ситуації в країні.
Та він зауважив, що останнім часом зросла кількість повідомлень на гарячі лінії про домашнє насильство.
🔹Денис Монастирський також акцентував у цьому контексті, що від сьогодні стартувала кампанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».
💬«Насильство не повинно переноситися на близьких та рідних. Це важливо для розуміння нас, як незалежної повноцінної нації», – сказав міністр.