Золотий Вік України" у Державній установі "Київський слідчий ізолятор

ГО “Союз “Золотий Вік України” у Державній установі “Київський слідчий ізолятор”: як ми допомагаємо жінкам з дітьми та підліткам

Волонтерська допомога жінкам з дітьми в Лук’янівському СІЗО: звіт про останній візит

У цьому блозі ми хочемо поділитися з вами нашим досвідом волонтерської роботи в Лук’янівському СІЗО, де ми регулярно відвідуємо відділення для жінок з дітьми та підлітків. Наша мета — не тільки надавати гуманітарну допомогу, а й показати цим людям, що вони не залишені на самоті, що вони мають право на гідне життя, що вони можуть змінитися та реабілітуватися.

Возможно, это изображение 5 человек и люди стоят

Дякуємо щиро дівчатам Ксенії та Світлані!

4 квітня 2023 року ми знову приїхали до СІЗО з нашими партнерами: МБФ “Посольство Життя”, МБФ “День за днем” та БФ “З руки з руку”. Ми привезли харчові продукти, гігієнічні засоби, одяг, іграшки та ласощі для мам і дітей. Зараз тут перебувають 3 мами з 4 дітьми. Ми провели з мамами бесіди про їхнє життя, про їхнє ставлення до себе та до інших, про їхнє майбутнє. Ми намагалися підтримати їх морально, подарувати їм максимально увагу та свою любов. Сподіваємося, що мами залишилися задоволеними нашим візитом. Ми пообіцяли побачитися знов на Великдень.

Зустріч з підлітками в установі: виявлені потенційні лідери та генератори соціальних змін

Також ми зайшли до палати для підлітків. Тут мешкають троє 17-річних хлопців, яким загрожують серйозні терміни за кримінальні правопорушення. Ми зраділи тому, що хлопці дуже розумні та обдаровані, вони виявляють інтерес до ІТ та інших сфер життя та самореалізації. Але на жаль, вони обрали неправильний шлях і зараз опинилися у складному становищі. Ми спробували посприяти їх до саморефлексії та самокритики, показати їм альтернативу криміналу, заохотити їх до навчання та розвитку. Ми також принесли їм книжки, журнали та ігри, які можуть розширити їх кругозір та покращити їх настрій. 

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении

Один з хлопців розповів нам про свою мрію стати програмістом і створити свою власну компанію. Інший сказав, що хоче займатися благодійністю та допомагати людям, які опинилися у біді. Третій поділився своїми захопленнями з мистецтва та спорту. Ми почули багато цікавих історій та думок від цих хлопців і зрозуміли, що вони не безнадійні випадки, а потенційні лідери та генератори соціальних змін. Ми сподіваємося, що наш візит дав їм натхнення та мотивацію для змін у своєму житті.

Допоможіть зігріти серця: Волонтери допомагають дітям у дитячому будинку в слідчому ізоляторі Києва

Друзі! Ви знаєте, що в нашому місті є дитячий будинок у слідчому ізоляторі Києва? Там живуть також діти, яки потребують не менш уваги, а ніж ваші рідні. Вони неймовірно чутливі, та хочуть відчувати себе не одинокими та непотрібними, але любленими та цінними. Вони мріють про — уявить, діти у в’язниці! — Coca-Соla 🙁

Ми — група волонтерів, які вже кілька років допомагає цим дітям. Спільними засіллями ми організовуємо для них різноманітні заходи: майстер-класи, екскурсії, свята, ігри. Наша мета дарувати їм радість та надію на світле майбутнє. Ми бачимо, як вони змінюються на краще, та вчаться довіряти людям, а щонайголовніше вірити в себе!
Возможно, это изображение 2 человека и люди стоят
Від кожного з нас зараз залежить який шлях оберуть ці діти. Давайте разом зігріємо їх теплом та надихнемо на добрі справи. Плануємо наступну зустріч 20 квітня. Якщо ваше серце відкрито до допомоги в будь-який спосіб, дайте знати! Щиро дякуємо керівництву установи за співпрацю, а також партнерам МБФ “День за днем”, МБФ “Посольство Життя” та БФ “З руки з руку” за надану гуманітарну допомогу!

#чужихдітейнебуває