Гендерний напрямок

Гендерна рівність – основа суспільства. Це означає, що чоловіки та жінки мають рівні можливості, права та обов’язки у всіх сферах життя. З цього випливає, що вони мають рівні можливості працювати і забезпечувати себе, поєднуючи кар’єру з сімейним життям і не побоюючись зловживань і насильства з боку представника іншої статі.

Робота «Союзу «ЗОВУ» у місцях позбавлення волі спрямована на просування ґендерної рівності у широкому спектрі питань, пов’язаних із правами людини та розвитком людського потенціалу. З цією метою планується:

• оснастити комп’ютерними класами жіночі виправні колонії у м. Сніжному та м. Маріуполі та впровадити курси «Користувач ПК» та «Бухгалтерія на ПК» для засуджених жінок. Сніжнянській ІЧ № 127 вже подаровано комп’ютер повної комплектації. Докладніше
• подальший розвиток соціального арт-проекту Спілки разом із жіночим фестивалем «АНІМА» (м. Київ) «Право на помилку». Докладніше

Ми запрошуємо до співпраці урядові та неурядові організації для мобілізації послуг та ресурсів, які дозволять організувати та підвищити ефективність запланованих заходів та, як наслідок, стимулювати національний прогрес у частині досягнення зобов’язань щодо жінок як на національному, так і міжнародному рівні.