Допомога дітям у виправних установах: передача необхідних речей та святкових подарунків мамам з немовлятами та підліткам

Великодні Привітання — від серця до серця: допомога дітям у виправних установах та зустріч з талановитими, але кримінальними підлітками

Війна не вбиває людяності. І це вже НАША ПЕРЕМОГА. Зберігати традиції сьогодні, у воєнний час, складно, але завдяки вашій підтримці можливо!

Щиро дякуємо всім вам, друзі!

Завдяки вам “Великодні Привітання” отримали ті, кому вони особливо потрібні. 20 квітня 2023 р. потужна команда волонтерів у складі президента ГО “Союз “Золотий Вік України” Яни Баранової, засновниці маркетингової агенції Averina Анастасія Аверіна, керівниці МБФ “Посольство Життя” Ксенії Грицюк, волонтерок фонду Ельвіри Чернобров і Людмили Закревської, директорки Інститут розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, організаторки “Форуму Добрих Справ” Таня Грабан, директора Благодійного фонду ім. Шолома Алейхема Яна Кулиневича відвідали Державну установу «Київський слідчий ізолятор».

Возможно, это изображение 5 человек

Допомога дітям у виправних установах: передача необхідних речей та святкових подарунків мамам з немовлятами та підліткам

Сьогодні ми провели вже традиційне святкування, під час якої ми передали святкові, необхідно-корисні та приємні подарунки мамам з немовлятами та підліткам, які перебувають в виправній установі. Ми передали памперси, дитяче харчування, одяг, смачні паски, піци та фрукти. Ми знаємо, що ці речі є дуже важливими для них, і ми особливо хотіли допомогти дітям, які з вини дорослих перебувають у неприродних для себе умовах. На секунду тільки уявіть собі – немовля у в’язниці. 

Ми також принесли квіти для дівчат, які перебувають в ув’язненні — це була несподівана приємність для них💐 Увага, зараз є особлива потреба в памперсах N3 та N4 і дитячому харчуванні “Nutrilon”. Ми дізналися, що у двійнят сильна алергічна реакція, тому лікарі рекомендують саме цей вид харчування. 

Возможно, это изображение 2 человека

Зустріч з талановитими, але кримінальними підлітками: як ми намагаємося знайти їм нове застосування та допомогти вдосконалити мову

Ми зустрілися з цікавими підлітками — трьома талановитими хлопцями, які зараз перебувають у в’язниці. Не можу сказати, що спілкування з ними було легким, але воно було надзвичайно захоплюючим. Вони володіють неабиякими здібностями, які, на жаль, зараз використовують у кримінальних справах. Але ми не втрачаємо надію, що знайдемо для їх талантів достойне застосування.

Під час нашої зустрічі відбувся цікавий момент. Ми пропонували хлопцям піцу, а вони відмовлялися зі словами: “Ні, то вже в хаті”. Насмішило нас їхнє пояснення: вони вивчають українську мову і намагаються говорити не на “блатному жаргоні”. Ми були приємно здивовані їхнім бажанням вдосконалення через мову.

Однак, ми не можемо не думати про майбутнє цих хлопців. Якою мовою вони будуть розмовляти після звільнення? На “блатному жаргоні” чи мові ІТ? Ми дорослі, поділяємо відповідальність за їхнє майбутнє і повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм вдосконалювати не тільки мовні навички, але і загальнолюдські якості.

Возможно, это изображение 2 человека и люди учатся

Прогулянковий дворик для підлітків — зразком для інших установ

У Київському слідчому ізоляторі ми відвідали прогулянковий дворик, який був обладнаний спортивним інвентарем для підлітків. Він може стати зразком для інших установ. Ми сподіваємось, що у майбутньому такий самий спортивний прогулянковий дворик з’явиться і в Житомирській УВП N 8, в якому, до речі, зможе проводити тренування та заняття  перший в Україні (якщо не у світі) довічно ув’язнений —  онлайн-тренер зі змішаних єдиноборств клубу “К-1”.

Нет описания фото.

Висловлювання подяки

Дякуємо керівництву та співробітникам установи ДУ “Київський слідчий ізолятор” за співпрацю! Наступний візит запланували вже через тиждень, на 28 квітня. Щиро дякуємо за підтримку Благодійної Акції “Великодні Привітання”:

  1. ТОВ “Авертон груп”,
  2. ГО “Національні ініціативи” та кожному і кожній, хто долучився.

Особливо приємно, що цього разу участь у “Великодніх Привітаннях” взяли довічно ув’язнені— активні учасники наших освітніх проєктів та ІТ-працевлаштування з Житомирської УВП N 8 та Роменської УВП N 56. Принцип допомоги” Рівний рівному” в дії.

Возможно, это изображение 2 человека и светлые волосы

Заклик до дії!

До речі, візит до київського СИЗО відбувся символічно у День Подяки волонтерам України. З цієї нагоди ми вітаємо і дякуємо всім, хто долучився до цієї неймовірної ініціативи!  Вітаємо щиро всіх нас та дякуємо ще раз кожному і кожній!

Але наша робота тільки почалась. Ми продовжуємо наші “Великодні Привітання” і вже через кілька днів ми зустрінемося з родинами та підготуємо подарунки для дітей, чиї батьки зараз перебувають у місцях позбавлення волі. Ми знаємо, що майбутнє цих дітей залежить від нашої дії сьогодні.

Тож, якщо ви хочете долучитися до нашої місії та підтримати наші ініціативи, ми завжди раді новим учасникам та партнерам! Ось посилання на контакти та реквізити — долучайтеся до нашої місії благодійних справ!

#ВеликодніПривітання2023 #БлагодійнаАкція #союз_зову #averina #aвертонгруп #національні_ініціативи #форум_добрих_справ #чужихлюдейнебуває #чужихдітейнебуває #безпекасуспільства