ВДЯЧНОСТІ ПОСТ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друзі! Щиро вітаємо всіх з прийдешними святами. Щасливі, що у цей складний час ми залишаємось разом. Підтримуємо та посилюємо один одного.
Війна в країні тільки підсвітила сильні сторони кожного з нас і не завадила здійсненню планів.
У 2022 році на пенітенціарному фронті були здійсненні потужні прориви:
1.Закон #правонанадію прийнятий і у довічників з’явився шанс вийти на волю . Да, він потребує ще додаткових зусиль для урахування відбутих строків покарання , але “світло в кінці тонеля”
для людей на довічному з’явилося .
Це Перемога , хоча і з гірким присмаком .
2. Пілотні проєкти з ІТ -працевлаштування засуджених довічно були успішно реалізовані на базі Роменської ВК 56, Качанівської ВК 54 та Житомирської УВП 8. Договора про працевлаштування з усіма учасниками пілоту будуть поновлені у Новому 2023 році і додатково укладені ще з 2 засудженими довічно.
3. Сайт біржи працювлаштування засуджених схвалений Департамент з питань виконання кримінальних покарань і відкритий для загального доступу засуджених .
Реєстрація на ньому надасть можливість кожному засудженому заявити про свій намір навчатися та працюватися, що є одним з основних показників ресоціалізації . Про це додатково більш детально у наступному пості.
4.Відкрито перший освітній простір для засуджених в Україні на базі ДУ ” Житомирська УВП 8 ” за принципом “РІВНИЙ РІВНОМУ” .
5. Розпочато створення сайту освітньої платформи для засуджених . Отримати сучасні знання онлайн скоро зможе кожний бажаючий, що надасть змогу бути працевлаштованним під час відбування покарання і після звільнення.
6. Учасники пілоту – засуджені довічно отримали замовлення від Мінюсту і успішно виконали (створення інфографіки та сайту маркет-плейсу ).
7. Ми отримали своє замовлення для Благодійної Акції “Різдвяна Ялинка Янгола” і надзвичайно задоволені його виконанням .
Подивіться які чудові подарунки до Різдва для мам і дітей з вразливих верств населення на наше замовлення виконала майстриня довічниця.
Ці вироби Handmade ми з задоволенням передамо мамам з дітьми у Лук’янівське СІЗО та дівчатам – переселенкам з Бахмуту і Херсона , якими опікуємся.
До речі , якщо вам подобалися роботи кажіть! Замовлення приймаються !
Якщо хочете взяти участь в Благодійній Акції , дайте знати . До мам з дітьми у Лук’янівське СІЗО ми плануємо завітати у понеділок , 9 січня 2023 р.
Родинам переселенців плануємо відправки Новою Поштою у п’ятницю , 6 січня.
Щиро дякуємо всім , хто підтримує наші проєкти! Дякуємо керівництву Міністерство Юстиції України , Департаменту і пенітенціарних установ за порозуміння і плідну співпрацю. Сподіваємось на успішне продовження у Новому 2023 році .
Вітаємо та цінуємо наших надійних багаторічних партнерів по інноваційним і благодійним проєктам : Averina (керівник Анастасия Аверина Анастасія Аверина) видавництво Саммит-книга (керівник Іван Степурін ) @ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі ” ( керівник Тетяна Коцеба) , «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ – Непереможні, коли об’єднуємося!» , @ГО “Парламент працездатних інвалідів ” ( керівник Володимир Петровський” ,
ГО “Національні ініціативи” (керівник Ігор Демур) Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ (керівник Ольга Романюк) Музей Шолом-Алейхема (Киев) (керівник Ірина Клімова)
Дякуємо безмежно Оlena Korenyk Персональный стилист Юлия Шпилька Наталья Ильинская , Тетяна Склярова , Юлія Дорохова та кожному і кожній , хто долучився у воєнному 2022 році з активною допомогою БФ Олени Вєдєрнікової @БФ “День за днем ” , БФ “З руки в руку” (керівник Іван Павлішин )
Разом ми – неперевершена сила .
Наближаємо ПЕРЕМОГУ кожний на своєму місці .