БРИГІДКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ.

Під час перебування на І Форумі волонтерів у Львові президент ГО “Союз “Золотий Вік України” Яна Баранова нанесла візит до Бригідки.
У Львівську УВП 19 (Бригідки) були переведені з Донецької та Запорізької областей (з зони бойових дій) більш ніж 100 засуджених , в тому числі 12 довічників.
Про адаптацію до нових умов і взаємодію поговорили під час онлайн зустрічей, організованих заступником начальника установи Сергієм Івановичем Кузьмичем .
Почуваються всі ВПО засуджені у транзиті добре.
Були прохання від довічників по телефонному зв’язку та інтернету. Питання керівництвом установи оперативно вирішено.
Дякуємо.
Також у лікарні установи знаходиться онкохвора жінка-довічниця , якій була зроблена операція на горлі. Почувається вона нормально. Перебуває у гарному настрої. Каже, що сильно боялася операції , не хотіла її робити, а тепер може навіть кості глотати) і вже рветься “додому” в Качанівку.
У лікарні установи прооперований ще один ВПО засуджений з Бахмута , хворий на онкологію Андрійчук Андрій. Він потребує підтримки у реабілітації .
Спілкування. Підтримка. Передача вітамінних приємностей хворим та гуманітарної допомоги від партнерів.
Всі плани відвідування було виконано.
“Дякую керівництву УВП 19 за прийом, організацію зустрічей та подарунок –
новий змістовний магнитик на холодильник у наші буремні часи саме то! (анекдот же пам’ятаєте))” – поділилася пані Яна враженнями після візиту.
Львів, таки затишний та теплий , навіть у тюрмі.